Інжинірингова компанія

Yokogawa Electric Corporation

Корпорація “Yokogawa Electric Corporation” веде свою історію з 1915 року. Зараз вона є однією з найсильніших і найбільших компаній на світовому ринку промислової автоматизації. Запорука успіху “Yokogawa Electric Corporation” багато в чому полягає в тому, що компанія виступає не лише постачальником обладнання, але й пропонує підприємствам готові комплексні рішення по автоматизації “під ключ”, надаючи при цьому повний спектр послуг, які так необхідні під час впровадженні нового обладнання, його гарантійного і післягарантійного обслуговування. Такий підхід забезпечує гнучкість у вирішенні технічних завдань, що виникають при автоматизації технологічних процесів, і дозволяє запропонувати найкраще обладнання по кожній позиції. З іншого боку, він забезпечує максимальну зручність замовнику, оскільки останній має справу з одним постачальником обладнання, який забезпечує йому вибір усіх компонентів, починаючи з системи управління і закінчивши низовою автоматикою та запорно-регулюючою артатурою.

Крім того, YOKOGAWA – одна з лідерів в області виробництва тестового і вимірювального обладнання. Завдяки цьому, на додаток до систем управління і приладів низової автоматики, компанія також пропонує і комплект обладнання для оснащення метрологічних лабораторій і служб КІП.

В Україні корпорацію “Yokogawa Electric Corporation” представляє ТОВ “Йокогава Електрик Україна” . Напрямок діяльності українського представництва, погоджено і співпадає з діяльністю ТОВ “Йокогава Електрик СНД”. Це означає, що постачання обладнання та послуг буде погоджене з діючими нормативними і принципами, закріпленими на території країн СНД.

  • ТОВ “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” розглядається як інжинірингова компанія – партнер для реалізації проектів по автоматизації різних технологічних процесів на базі обладнання фірми “Yokogawa”.
  • ТОВ “Йокогава Електрик Україна” планує залучити ТОВ “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” для проведення складально-монтажних робіт, у тому числі складання, монтаж і наладка шкафів АСУ ТП.
  • ТОВ “Йокогава Електрик Україна” висловлює готовність забезпечити постачання сучасного високоякісного обладнання виробництва фірми “Yokogawa”.
  • Розроблений і затверджений план навчання фахівців ТОВ “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” з метою підвищення кваліфікації та освоєння навичок роботи з новим обладнанням виробництва фірми “Yokogawa”.

Для нашої компанії велика честь і відповідальність співпрацювати зі світовим лідером в області автоматизації виробничих процесів корпорацією “Yokogawa Electric Corporation”. Наша компанія зробила досить багато, щоб заслужити це право, і увесь колектив ТОВ “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” докладає багато зусиль, знань та досвіду для надання якісних послуг у рамках партнерських угод з ТОВ “Йокогава Електрик Україна”.


ОТРИМАТИ ТЕХНІЧНЕ РІШЕННЯ

Автоматизація виробничих процесів починається тоді, коли ставлять завдання, що визначає рівень автоматизації ...

Дізнатися більше
фоновое изображение