Інжинірингова компанія

6 років НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС

26 червня 2019 року ТОВ «НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС» виповнилося 6 років. Кожен рік зберігається динаміка розвитку компанії. Запорукою успіху колектив бачить, перш за все, політику безперервного підвищення професіоналізму кадрів. За 6 років співробітники реалізували безліч складних та цікавих проектів на підприємствах по всій країні.


Значимий внесок у розвиток національної економіки підтверджується постійними престижними нагородами. Перед своїм шестиріччям компанія «НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС» отримала премію «Вибір України» за лідируючі позиції в своїй галузі.


На честь свята свого Дня Народження, «НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС» бажає процвітання співробітникам, партнерам, замовникам і всім підприємствам!


Для Вас запущена нова версія сайту з описанням рішень і всього комплексу послуг нашої компанії. Сайт буде корисний співробітникам виробництв, які зацікавлені у впровадженні передових стандартів. Нові кейси та статті розкажуть про сучасні технології. Інформація про проектування та впровадження рішень в області АСУ ТП та КВПіА стає більш доступною. Сподіваємося, що для когось відвідування нашого сайту стане кроком до співпраці та впровадження змін в життя підприємства.


Бажаємо успіхів і благополуччя колективу “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС”, колегам, замовникам і партнерам!

Выбор Украины 2019 - OGCS

ОТРИМАТИ ТЕХНІЧНЕ РІШЕННЯ

Автоматизація виробничих процесів починається тоді, коли ставлять завдання, що визначає рівень автоматизації ...

Дізнатися більше
фоновое изображение