Інжинірингова компанія

“ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2019” У НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС!

Компанія ТОВ “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” завоювала почесну професійну нагороду: “Лідер галузі 2019”, тим самим підтвердивши свої лідируючі позиції в області створення автоматизованих систем управління технологічними процесами для підприємств України.

Нею відзначаються підприємства, які продемонстрували ефективні економічні показники за підсумками щорічної статистики впродовж усього 2018 року, які успішно займаються основним видом діяльності.

Ця нагорода далеко не перша для нашої компанії. Тільки у 2018 році «НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС» був нагороджений медаллю “Вибір Украины-2018” і “Зіркою якості-2018”. Знайома нашим співробітникам і нагорода “Лідер галузі”, яку підприємство завоювало в 2016 році. Все це переконливо свідчить, що НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС – це стабільно високі показники якості в області промислової автоматизації.

Впевнені, що наша компанія і надалі демонструватиме надійну, стабільну і якісну роботу та створюватиме рішення в області АСУ ТП і КВПіА на найвищому рівні. Дякуємо співробітникам підприємства за цю нагороду. Бажаємо всім професійного зростання, здоров’я та щастя в особистому житті.

Лидер отрасли 2019 НЕФТЕГАЗХИМ СЕРВИС

ОТРИМАТИ ТЕХНІЧНЕ РІШЕННЯ

Автоматизація виробничих процесів починається тоді, коли ставлять завдання, що визначає рівень автоматизації ...

Дізнатися більше
фоновое изображение