Інжинірингова компанія

“Лідер року 2017” знову у ТОВ “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС”

Наша компанія зуміла завоювати чергову престижну нагороду! Цього разу ТОВ “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” нагороджене медаллю “Лідер року національного бізнес рейтингу 2017”! А це означає, що ми знову кращі в області проектування і створення АСУТП і КВПіА.

Нагорода “Лідер року” вручається компаніям, які досягли найкращих показників за наступними параметрами:

  • розвиток компанії;
  • використання ефективних бізнес-рішень;
  • випуск якісної продукції або надання якісних послуг.

Безсумнівно, що чергова висока нагорода стане додатковим вагомим фактором, який підвищує нашу конкурентоспроможність на ринку, і дозволить збільшити портфель наших замовлень.

Керівництво ТОВ “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” вітає весь колектив, а також наших дорогих замовників, без яких би цей нинішній успіх був би неможливий, з черговим визнанням лідируючих позицій компанії в створенні АСУТП і КВПіА. Ми впевнені, що динамічний розвиток компанії триватиме і далі, і нас чекають нові цікаві проекти і досягнення.

Наша компанія не вперше досягає національного визнання. В активі ТОВ “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” такі престижні національні нагороди, як “Зірка якості” (2014, 2015 і 2016 р.р.), “Підприємство року” (2016 р.), “Лідер галузі” (2016 р.), “Вибір України” (2016 і 2017 р.р.).

Фото: Лидер года 2017

ОТРИМАТИ ТЕХНІЧНЕ РІШЕННЯ

Автоматизація виробничих процесів починається тоді, коли ставлять завдання, що визначає рівень автоматизації ...

Дізнатися більше
фоновое изображение