Інжинірингова компанія

НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС відсвяткував своє п’ятиріччя черговою зіркою якості

Наша компанія ТОВ ” НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” відзначає нехай ще невеликий, але значимий ювілей – 26 червня їй виповнилося 5 років! І вже можна з упевненістю сказати, що компанія відбулася. Що вона зайняла свою нішу в області проектування і впровадження рішень в області АСУТП і КВПіА. І не просто зайняла нішу, але і являється в ній одним з визнаних національних лідерів, які реалізували безліч складних трудомістких проектів.

Лідируючі позиції компанії в області автоматизації всіляких технологічних виробництв неодноразово підтверджені нагородженням різними престижними нагородами – “Зірка якості”, “Вибір України”, “Підприємство року”. Причому кожна з цих нагород вручалася ТОВ “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” неодноразово, упродовж 2015 – 2018 р.

І зовсім нещодавно ми отримали ще одну хорошу новину – напередодні нашого ювілею компанія знову була відзначена престижною нагородою. На цей раз це – “Зірка якості 2018”, якою нагороджуються компанії-лідери за значний внесок у розвиток національної економіки.

Сердечно вітаємо колектив ТОВ “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” з ювілеєм. Бажаємо усім нашим працівникам професійних успіхів, миру і благополуччя в сім’ях.

Фото: Звезда качества 2018 OGCS

ОТРИМАТИ ТЕХНІЧНЕ РІШЕННЯ

Автоматизація виробничих процесів починається тоді, коли ставлять завдання, що визначає рівень автоматизації ...

Дізнатися більше
фоновое изображение