Инжиниринговая компания «Нефтегазхим Сервис»

“НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” вітає З Новим 2020 роком!

2019 рік як для країни в цілому, так і для нашої компанії був складним, неоднозначним. Але «НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС», навіть працюючи в складних умовах, довів свій високий професіоналізм, демонструючи упевнений розвиток. Свідоцтво тому – ряд престижних нагород, завойованих нами:

  • Лідер галузі – 2019
  • Вибір України − 2019
  • Кубок переможця “Досягнення року − 2019”

Ними нагороджуються вітчизняні підприємства за великий внесок у розвиток вітчизняного господарства і ті, які продемонстрували ефективні економічні показники.

Яким буде 2020 рік? Напевно, таким же складним і важким, як і цей рік. Але, як ми реалістично розуміємо це, так само впевнені і в тому, що наступного року наш колектив з честю вирішить усі поставлені завдання і досягне чергових висот у своєму розвитку.

Бажаємо здоров’я, благополуччя достатку всім співробітникам компанії та їх сім’ям. Нехай кожен день наступного року радує вас, приносить нові знання, звершення і успіхи.

Професійних успіхів і процвітання ми бажаємо нашим діловим партнерам. Хай і наступного року нас чекає безліч спільних цікавих проектів, які ми будемо реалізовувати на взаємовигідних умовах, в доброзичливій, щирій атмосфері.

Зі святом вас, дорогі друзі, колеги, партнери! З Новим Роком 2020 і Різдвом Христовым!


ОТРИМАТИ ТЕХНІЧНЕ РІШЕННЯ

Автоматизація виробничих процесів починається тоді, коли ставлять завдання, що визначає рівень автоматизації ...

Дізнатися більше
фоновое изображение