Інжинірингова компанія

Нагородою “Підприємство року – 2016” нагороджується ТОВ “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС”!

Сердечно вітаємо співробітників нашої компанії “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” із завоюванням чергової престижної професійної нагороди “Підприємство року – 2016”!

Цією нагородою відзначаються компанії за досягнення в трьох напрямках своєї діяльності:

  • За активну участь в створенні міцної підприємницької бази для майбутніх поколінь.
  • За досягнення переваг над конкурентами.
  • За збереження корпоративної ідеології і за видатні досягнення в життя компанії – винаходи ноу-хау, створення бренду, який впізнається, відкриття виробництва, вихід на нові ринки збуту.

Ці три напрями символізує трьохпроменева корона нагороди. Визначення кращих національних підприємств та їх нагородження зараз проводяться в 58 країнах. В Україні – з 2006 року. І дуже приємно, що під час ювілейного десятого нагородження було відмічено саме наше підприємство.

Хочемо нагадати, що компанія “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” за свої професійні досягнення в наданні комплексних послуг в створенні АСУТП для українських підприємств вже неодноразово нагороджувалася престижними нагородами:

  • СТЕЛА “ЗІРКА ЯКОСТІ” у 2014 і 2015 роках.
  • “ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2016”.

Ми впевнені, що “Підприємство року – 2016” – це не остання висока нагорода нашого підприємства. Адже ми і далі маємо намір утримувати лідируючі позиції в області створення АСУ ТП для підприємств України.

Фото: ПРЕДПРИЯТИЕ ГОДА – 2016 НЕФТЕГАЗХИМ СЕРВИС

ОТРИМАТИ ТЕХНІЧНЕ РІШЕННЯ

Автоматизація виробничих процесів починається тоді, коли ставлять завдання, що визначає рівень автоматизації ...

Дізнатися більше
фоновое изображение