Инжиниринговая компания «Нефтегазхим Сервис»

ТОВ “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” – 7 РОКІВ!

Компанія ТОВ ” НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” працює на ринку України з червня 2013 року. За цей час були не лише реалізовані сотні проектів та отримані нагороди за лідируючі позиції в галузі, але і покращилась якість послуг за рахунок підвищення кваліфікації співробітників.

Починалося все непросто. ТОВ ” НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” було засноване під час кризи, коли через спад економіки на промислових підприємствах були масові скорочення фахівців. Проте компанія змогла не лише вистояти в цій ситуації, але й сформувала нові робочі місця, створивши професіоналам умови для якісної роботи.

За 7 років роботи можна виділити 7 важливих досягнень:

  1. Головне надбання компанії – це її співробітники! Зараз у ТОВ ” НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” сформований штат із понад 200 висококласних фахівців.
  2. Виконано більше 100 проектів в різних галузях промисловості.
  3. Розширений власний автопарк, що дозволило поліпшити сервіс, збільшило мобільність співробітників і скоротило час реагування.
  4. Співробітники відвідали більше 50 навчальних заходів, міжнародних виставок, курсів для підвищення кваліфікації персоналу, семінарів.
  5. Впроваджені унікальні ефективні технічні рішення в сферах газопереробки, газовидобутку, обліку газу і нафтопереробки.
  6. Реалізовані складні комплексні проекти на таких об’єктах як ДТЕК, ПрАТ “Нафтогазвидобуток”, ПАТ “Укргазвидобуток”, ПрАТ “Черкаси АЗОТ”, “Концерн Галнафтогаз”, ПрАТ “ДМЗ”.
  7. Отримані міжнародні сертифікати якості ISO 9001:2015, ISO 9001:2015, ISO 45001:2018.

Проте ми віримо, що головні досягнення ще попереду! Головне – рухатися до наміченої мети і бути відкритими для нового!


ОТРИМАТИ ТЕХНІЧНЕ РІШЕННЯ

Автоматизація виробничих процесів починається тоді, коли ставлять завдання, що визначає рівень автоматизації ...

Дізнатися більше
фоновое изображение