З 3 по 5 вересня у рамках заходів по підвищенню кваліфікації співробітники компанії “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” відвідали виробничі цехи компанії Rittal GmbH & Co. KG, які розташовані в місті Херборн. Підприємство є частиною концерну “Friedhelm Loh Group” – провідного світового виробника розподільних шаф і корпусної техніки для виробництва. Також концерн відомий виготовленням продукції для IT- сегменту.
В ході візиту співробітники компанії познайомилися з керівництвом і провідними інженерами Rittal, відвідали логістичний та інноваційний центри компанії. Співробітники ознайомилися з виробничими новинками, особливостями експлуатації обладнання.
Екскурсія допоможе фахівцям “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” ще ефективніше використовувати обладнання Rittal GmbH & Co. KG при модернізації АСУ ТП для різних підприємств.