Інжинірингова компанія

Eaton

Eaton
Фото: Сертификат Eaton

Корпорація Eaton (відома під торговою маркою Moeller) випускає пристрої для систем розподілу електроенергії та автоматизації житлових і адміністративних об’єктів. Її історія почалася 1899 році, коли з’явилася компанія Moeller (зараз є основним підрозділом концерну). В даний час в Eaton працює більше 70 тис. співробітників. Продукція реалізується в 150 країнах, а її загальний обсяг на рік у грошовому еквіваленті становить 11,9 млрд. доларів.

Крім того, продукція та рішення Eaton на основі концепції PowerChain ManagementⓇ дозволяють створювати надійні, економічні та екологічні системи в області електропостачання та автоматизації найбільш різнопланових об’єктів – житлових, адміністративних, установ соціальної сфери, центрів обробки даних, комунальних і промислових підприємств.

Продукція корпорації також використовується у всіляких гідравлічних і пневматичних системах цивільної та військової авіації, автомобільного транспорту, промислового обладнання.

Концерн Eaton є нашим офіційним партнером, він постачає нам великий асортимент своєї продукції. Ця співпраця дозволяє пропонувати замовникам ТОВ “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” ефективні та надійні рішення в області промислової автоматизації, які спираються на надійні пристрої торгової марки Moeller.


ОТРИМАТИ ТЕХНІЧНЕ РІШЕННЯ

Автоматизація виробничих процесів починається тоді, коли ставлять завдання, що визначає рівень автоматизації ...

Дізнатися більше
фоновое изображение