Інжинірингова компанія

WM УКРАЇНА

wm-ukraine

ВМ Україна – офіційний представник AUER Signal GmbH, Bernstein AG, Lm – Therm Elektronik AG, MESKOTEX, Conductix Wampfler GmbH, Weidmuller GmbH, FrigorTec GmbH, Delcon Ltd, Novkabel AD в Україні.

Коротко про ці компанії:

Фото: Сертификат WM Украина

AUER Signal GmbH пропонує ринку сигнальні прилади, які продає в 50 країнах. Її продукція знайшла широке застосування в системах захисту об’єктів адміністративного, сільськогосподарського і промислового призначення.
Bernstein AG – виготовляє датчики і вимикачі безпеки, що відзначаються найвищим ступенем надійності.

Lm – Therm Elektronik AG випускає прилади в області промислових систем опалювання і вентиляції. Пропонує широкий спектр рішень для створення комфортного мікроклімату на робочому місці.
MESKOTEX випускає контрольно-вимірювальні прилади та інші засоби автоматики, а також здійснює їх сервісне обслуговування.

Conductix Wampfler GmbH – світовий лідер у створенні систем передачі енергії і даних.
Weidmuller GmbH – один зі світових лідерів у виробництві клем, з’єднувачів для друкованих плат, пристроїв захисту від перевантаження, релейних модулів.
FrigorTec Gmb виготовляє промислові кондиціонери для кранів і системи охолодження для зернових.

Delcon Ltd спеціалізується на виробництві твердотілих інтерфейсних реле, що мають великі переваги перед традиційними електромеханічними реле.
Novkabel AD пропонує ринку великий асортимент кабельної продукції середньої і низької напруги.

Наша компанія ТОВ “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” є офіційним партнером компанії ТОВ “ВМ Україна” в частині використання пристроїв і систем, які вона поставляє. Це дозволяє нам під час створення АСУТП на різних об’єктах використовувати надійне та ефективне обладнання вищеназваних виробників.


ОТРИМАТИ ТЕХНІЧНЕ РІШЕННЯ

Автоматизація виробничих процесів починається тоді, коли ставлять завдання, що визначає рівень автоматизації ...

Дізнатися більше
фоновое изображение