Інжинірингова компанія

PHOENIX CONTACT

Phoenix contact
Фото: Сертификат PHOENIX-contact

Phoenix Contact – це провідний світовий виробник продукції і рішень у сфері електротехніки і автоматизації. Компанія Phoenix Contact GmbH & Co.KG заснована в 1923 році і на сьогодні нараховує більше 55 відділень і представництв по всьому світу. Один з головних принципів роботи компанії Phoenix Contact, всесвітнього лідера на ринку сполучних технологій – бути як можна ближче до клієнта.

Phoenix Contact пропонує компоненти і рішення в області промислових з’єднань, автоматизації, інтерфейсної техніки та захисту від імпульсних перенавантажень. Підприємство Phoenix Contact представлене більш ніж в 60 країнах світу, завдяки чому продаж продукції Phoenix Contact здійснюється через власну мережу, в яку входять 47 дочірніх підприємств і 30 торгових представництв по всьому світу. Саме тому, взимку 2005 року, компанія Phoenix Contact відкрила своє дочірнє підприємство в Україні – ТОВ “Фенікс Контакт” з головним офісом в Києві.

ТОВ “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” є офіційним партнером ТОВ “Фенікс Контакт” у сфері застосування і продажів продукції фірми Phoenix Contact. Враховуючи тісну співпрацю з представництвом фірми Phoenix Contact в Україні, наша компанія готова запропонувати тільки якісні і надійні компоненти для проектів, які реалізуються, в сфері автоматизації технологічних процесів і виробництв.


ОТРИМАТИ ТЕХНІЧНЕ РІШЕННЯ

Автоматизація виробничих процесів починається тоді, коли ставлять завдання, що визначає рівень автоматизації ...

Дізнатися більше
фоновое изображение