Інжинірингова компанія

Нагорода “ВИБІР УКРАЇНИ 2016” наша!

Друзі! Повідомляємо радісну новину. Наша компанія ТОВ “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” відзначена нагородою “Вибір України 2016”. Згідно з положенням, ця нагорода вручається підприємствам, які створюють нову економіку України, яка грунтується на інноваційних технологіях, а не експлуатації природних ресурсів.

За три роки, з моменту створення “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС”, ми встигли дати життя багатьом нашим сміливим проектам в області промислової автоматизації українських підприємств. Постійно розширюється спектр послуг, які ми надаємо. На сьогоднішній день ми можемо відповідально заявити, що забезпечуємо повний цикл для будь-якого об’єкту АСУ, починаючи від проектних робіт і закінчуючи його сервісним обслуговуванням.

Зараз наш штат вже налічує більше 200 висококласних фахівців – проектантів, будівельників, технологів, фахівців з сервісного обслуговування, метрологів, інженерів по телекомунікаційних послугах. Ми впевнені, що нашому колективу по плечу будь-яке завдання в області промислової автоматизації. У нас є для цього усе необхідне – найдосвідченіші фахівці, усі потрібні дозвільні документи, солідна матеріально-технічна база, налагоджена ефективна система управління.

“Вибір України 2016” – це наша не перша і звичайно ж не остання професійна нагорода. Так тримати!

Фото: Сертификат Вибір України 2016 OGCS
Фото: Награда Вибір України 2016 OGCS
sertifikat-vibir-ukrainy-2016
nagrada-vibir-ukrainy-2016
previous arrow
next arrow
sertifikat-vibir-ukrainy-2016
nagrada-vibir-ukrainy-2016
previous arrow
next arrow

ОТРИМАТИ ТЕХНІЧНЕ РІШЕННЯ

Автоматизація виробничих процесів починається тоді, коли ставлять завдання, що визначає рівень автоматизації ...

Дізнатися більше
фоновое изображение