Інжинірингова компанія

Сучасне технічне рішення для автоматизації роботи свердловин і системи сепарації в нафтогазовій галузі

ТОВ “НГХ СЕРВІС” є офіційним інтегратором компанії Yokogawa на території України. Ґрунтуючись обладнанням цієї марки, нашими фахівцями було розроблено інженерне рішення для нафтогазової галузі, яке дозволить оптимізувати роботу систем автоматики та вимірів.

Yokogawa – японська інжинірингова компанія, яка була заснована в 1915 році та спеціалізується на розробці вимірювальної техніки і систем промислової автоматики. Сьогодні це міжнародна корпорація, яка має штат близько 20 000 співробітників у 50 країнах світу. Обладнання цього виробника використовується у багатьох відповідальних галузях промисловості по всьому світу.

Впровадження розробки ТОВ “НГХ СЕРВІС” на Вашому підприємстві дозволить отримати наступні ефекти:

  • збільшення точності вимірів об’ємів газу і конденсату за рахунок використання коріолісовых і вихрових витратомірів;
  • отримання можливості контролю робочих параметрів декількох свердловин з одного віддаленого операторського пункту завдяки використанню контроллерів FCN – RTU;
  • економічне споживання електроенергії КВПтаА;
  • підвищення виробничого рівня безпеки завдяки використанню на трубопроводах і сепараторах свердловин датчиків тиску EJA і EJX, обладнаних цифровими сенсорами.

Усе встановлене обладнання – універсально. Ми зможемо адаптувати розробку під індивідуальні технічні умови замовника. Також при необхідності реалізуємо і встановимо інше обладнання КВПтаА для розширення функціональних можливостей робочої схеми.

Регульоване обладнання має великі міжремонтні інтервали, не потребує частого обслуговування, невибагливе до експлуатаційних умов.

Фото: Схема автоматизация работы скважин и процесса сепарации

ОТРИМАТИ ТЕХНІЧНЕ РІШЕННЯ

Автоматизація виробничих процесів починається тоді, коли ставлять завдання, що визначає рівень автоматизації ...

Дізнатися більше
фоновое изображение