Інжинірингова компанія

ТОВ “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” отримала “Зірку якості”

У вересні 2014 року, компанія ТОВ ” НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” була удостоєна нагороди “Зірка якості” за досягнення переваги у бізнесі і виробництві якісних товарів і послуг за результатами комплексного дослідження “Оцінка 360°”.

“Зірка якості” – преміум-бренд у сфері фестивалів і конкурсів якості в Україні, оскільки, з одного боку, є премією за якісну роботу у сфері виробництва товарів і послуг, з іншого боку – це інструмент для поліпшення бізнесу.

Проект існує з 2009 року і пройшов трансформацію: від побудови Рейтингу виключно на підставі офіційних даних органів статистики Україні згідно НПП*, через ранжирування підприємств галузі згідно КВЕД, до комплексної діагностики Оцінка 360°.

Зірка якості – унікальний проект на території СНД, що об’єднав в собі премію за якість, комплексну діагностику підприємства і мотивуючий пакет для співробітників. Кожен з 6 розділів комплексної діагностики “Оцінка 360°” є автономним дослідженням і Кайдзен-інструментом.

Місія проекту: представити суспільству компанії, які досягли істинної переваги у виробництві якісних товарів і послуг, незалежно від галузевої належності, надаючи компанії інструмент для поліпшення бізнесу і мотивації співробітників.

Мета проекту:

  • комплексна діагностика підприємства, що дозволяє отримати всебічну картину діяльності компанії і дізнатися, чи задоволені клієнти, персонал, партнери і суспільство;
  • об’єктивна оцінка сильних і слабких сторін підприємства для визначення пріоритетних напрямів подальшого розвитку;
  • реалізація стратегії “КЛІЄНТИ НА ВСЕ ЖИТТЯ”.

http://zirkayakosti.com.ua


ОТРИМАТИ ТЕХНІЧНЕ РІШЕННЯ

Автоматизація виробничих процесів починається тоді, коли ставлять завдання, що визначає рівень автоматизації ...

Дізнатися більше
фоновое изображение