Інжинірингова компанія

За ітогами Національного бізнес-рейтингу “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” завоювало золоту медаль “ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2016”

У 2016 році за результатами всеукраїнського ранжирування підприємств, працюючих у сфері проектування і впровадження промислових АСУТП компанія ТОВ “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” отримала престижну нагороду ­- золоту медаль “ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2016”. Ця нагорода присуджується компаніям, що зробили найбільший внесок у розвиток галузі, а значить і всієї економіки країни. Як сказано в положенні про цю нагороду, вона вручається компаніям, що досягли високих показників у впровадженні інноваційних технологій, які підвищують імідж України і дотримуються високих соціальних стандартів.

Фото: НЕФТЕГАЗХИМ СЕРВИС ЗАВОЕВАЛ ЗОЛОТУЮ МЕДАЛЬ ЛИДЕР ОТРАСЛИ 2016

Вручення нагороди “ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2016” – це офіційне визнання лідируючих позицій “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” у своїй галузі, визнання того, що наше підприємство пропонує якісні інноваційні рішення в області АСУТП, є надійним діловим партнером, який виконує всі свої державні і соціальні зобов’язання.

Головними темами форумів були:

Якщо говорити розгорнуто, то перемога в національному бізнес-рейтингу “НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС” означає, що ми одне з кращих підприємств країни по проектуванню і монтажу АСУТП/КВПіА, сервісному ремонту, обслуговуванню і впровадженню сучасних засобів автоматизації.

Хочеться нагадати, що основною метою національного ранжирування (складання національного бізнес-рейтингу) є отримання правдивої, об’єктивної інформації про будь-яку компанію – її фінансового стану, об’єму матеріальних активів, отриманих доходів. Все це, разом з аналізом ринку, дозволяє точно визначити місце будь-якого підприємства у своїй галузі. Складання такого об’єктивного бізнес рейтингу сприяє розвитку чесної конкуренції, тобто створення переваг тим учасникам ринку, які об’єктивно роблять кращі товари і надають кращі за якістю послуги.

Ми впевнені, що перемога в такому престижному національному бізнес-рейтингу послужить потужним стимулом для подальшого розвитку нашого підприємства, допоможе досягти нам нових висот у своєму сегменті ринку, набути нових ділових партнерів. Адже співпраця з лідером галузі ­- це надійність, гарантія якості і точне дотримання усіх договірних зобов’язань.


ОТРИМАТИ ТЕХНІЧНЕ РІШЕННЯ

Автоматизація виробничих процесів починається тоді, коли ставлять завдання, що визначає рівень автоматизації ...

Дізнатися більше
фоновое изображение