Інжинірингова компанія

5G для дистанційного керування заводськими системами – реальність чи далеке майбутнє?

Через те, що досі триває пандемія COVID-19, різко зросла потреба в підвищенні виробничої безпеки, яка може бути досягнута за рахунок автономного управління заводом. Однак під час використання звичайної бездротового зв’язку виникають різні технологічні проблеми через затримки в каналі зв’язку між хмарою та контролерами пристроїв.

Саме тому Yokogawa Electric Corporation оголосила про підписання угоди з NTT DOCOMO для спільного проведення тестового Підтвердження концепції (PoC). В рамках цього компаніями буде розроблена демонстраційна середа для хмарного дистанційного керування рівнем води в трьох-резервуарній системі управління з використанням ШІ, буде проведене порівняння та оцінка характеристик систем зв’язку LTE і 5G.

Цей тест призначений для того, щоб продемонструвати легкість, з якою компанії в хімічній, нафтовій та інших переробних галузях зможуть модифікувати свої існуючі системи, за допомогою автономного управління 5G з новітнім хмарним ШІ.

🔹 ТОВ «НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС» – реалізує проекти по автоматизації різних технологічних процесів на базі обладнання фірми Yokogawa. І як офіційний партнер, в своїй роботі використовує останні розробки міжнародної корпорації.

5G для дистанционного управления заводскими системами - реальность или далекое будущее?

ОТРИМАТИ ТЕХНІЧНЕ РІШЕННЯ

Автоматизація виробничих процесів починається тоді, коли ставлять завдання, що визначає рівень автоматизації ...

Дізнатися більше
фоновое изображение